Украина Выставка Зерновые технологии, 12-14 февраля 2013г.

piorko

Новичок
logo_zerntech.jpg
12-14 февраля 2013 года, производители сельскохозяйственной продукции смогут выбрать все необходимое для нового аграрного сезона на выставках инновационных решений в зерновом хозяйстве «Зерновые технологии» и эффективного животноводства и птицеводства «AgroAnimalShow».
Выставки охватывают основные направления сельского хозяйства и являются эффективным инструментом для налаживания долгосрочных партнерских отношений как на национальном, так и на международном, уровнях.
В этих мероприятиях примут участие более 400 компаний из 25 стран мира. Национальными экспозициями будут представлены Германия, Франция, Нидерланды, Канада, Дания, Бельгия, Китай и Турция.
Важными преимуществами выставок «Зерновые технологии» и «AgroAnimalShow» являются их специализация, которая позволит более глубоко ознакомиться с новейшими тенденциями и инновациями в этих отраслях.
Выставка «Зерновые технологии» -крупнейший агропромышленный форум, который занимает ведущее место в АПК Украины как комплекс инновационных решений на разных стадиях производства, хранения, переработки зерновых, бобовых, крупяных и масляных культур. На выставке будут представлены техника и оборудование, кормозаготовительная техника, семена, средства защиты растений, удобрения, лабораторное оборудование, биологические системы защиты и питания.
Организатор выставок – ООО «Киевский международный контрактовый ярмарок».
Подродности на сайтах: http://www.animal-show.kiev.ua/ и http://grainexpo.com.ua/
Заказать пригласительный можно на сайте: http://www.invitation.kiev.ua/
 

SergeyPochep

Новичок
Очень интересная выставка намечается, ничего не скажешь. Надо будет как-то передать эти данные руководству своей фирмы, пусть бы съездили, опыт переняли, или какие-то деловые связи с кем-то наладили.
 

piorko

Новичок
Пост-реліз виставки «Зернові технології 2013»
У період з 12 по 14 лютого 2013 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася третя міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2013», яка проходила сумісно з виставкою «Agro Animal Show 2013».
Це найбільша зимова подія зернового господарства України, на якій компанії-учасниці мали змогу продемонструвати свої останні новинки, а виробники сільськогосподарської продукції - вибрати все необхідне до нового аграрного сезону.
Організатор виставки – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».
У виставці взяли участь понад 300 провідних компаній зернового сектору, в тому числі 81 іноземна, з України та 19 країн світу (Австрії, Аргентини, Білорусі, Великобританії, Данії, Іспанії, Італії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Південної Кореї, Польщі, Росії, Словаччини, США, Туреччини, Угорщини, Фінляндії, Чехії), котрі представили свої досягнення і інновації для всіх стадій виробництва, зберігання, переробки зернових, бобових, круп’яних та олійних культур. Офіційно виставку відвідали близько 17 000 відвідувачів.
Компанії з Німеччини та Нідерландів, маючи державну підтримку, традиційно були представлені національними експозиціями. Вперше на виставці була представлена національна експозиція Канади.
На виставці була широко представлена сільськогосподарська техніка та обладнання, технології для виробництва зернової продукції, обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання.
Великий інтерес у фахівців галузі викликали конференції, семінари, круглі столи, проведені в рамках виставки, на яких обговорювались актуальні проблеми розвитку зернового господарства. Вони сприяли визначенню перспектив та вирішенню конкретних питань, які постали перед аграріями у господарській діяльності.
Так, з успіхом пройшли:
- 3 міжнародна конференція: «АгроРесурси-2013: шляхи підвищення рентабельності рослинництва» на якій детально обговорювались питання рентабельності виробництва зернових та олійних культур; матеріально-технічні ресурси: тенденції ринку, технологічні аспекти;
- 4 Голландсько-український бізнес - форум: «Прибуткове виробництво картоплі в Україні», на якому було створено ідеальні умови для обміну досвідом між голландськими та українськими спеціалістами в сфері виробництва картоплі та доступу на нові ринки;
- дискусія на тему: «Проблемні питання якості зерна кукурудзи в 2012/13 РР»;
- міжнародна конференція: «СОЯ – технологія успіху»;
- науково-практичний семінар: «Технологічні та економічні аспекти застосування позакореневого підживлення»;
- науково-практичний семінар: "Біоінокулянти - технологія підвищення врожайності. Досвід та перспективи використання";
- науково-практичний семінар: «Технологічні особливості та перспектива застосування рідких мінеральних добрив»;
- науково-практичний семінар: «Точне землеробство. Технології, техніка та досвід впровадження»;
- науково-практичний семінар: «Використання нового комплексного мінерального добрива «Борофоска гранульована» для реабілітації радіоактивно забруднених ґрунтів»;
- міжнародний круглий стіл: «Інноваційне дорадництво у системі агроосвіти та особливості сертифікації дорадників та експертів-дорадників».

На виставці «Зернові технології 2013» вперше підводились підсумки та оголошувались переможці Всеукраїнського конкурсу «Агробренд 2013».
Визначення переможців та лауреатів здійснювалось шляхом опитування близько 1500 власників та фахівців різних господарств з усіх регіонів України. Опитування проводилось щодо кращих видів матеріально-технічних ресурсів у чотирьох номінаціях:
«Виробник сільгосптехніки»;
«Виробник засобів агрохімії»;
«Виробник насіння сільськогосподарських культур»;
«Дилер у сфері ресурсного забезпечення АПК України».

Лауреатами конкурсу стали:
- у номінації «Виробник сільгосптехніки» - компанії CLAAS та МТЗ;
- у номінації «Виробник засобів агрохімії» - компанії BASF та SYNGENTA;
- у номінації «Виробник насіння сільськогосподарських культур» - компанії MONSANTO та PIONEER;
- у номінації «Дилер у сфері ресурсного забезпечення АПК України» - компанії АМАКО-Україна та РАЙЗ.

Переможцями конкурсу стали:
- у номінації «Виробник сільгосптехніки» - компанія JOHN DEERE УКРАЇНА;
- у номінації «Виробник засобів агрохімії» - компанія BAYER;
- у номінації «Виробник насіння сільськогосподарських культур» - компанія SYNGENTA;
- у номінації «Дилер у сфері ресурсного забезпечення АПК України» - компанія ЕРІДОН.

Проведення виставки «Зернові технології 2013» підтвердило її високий статус та надало широкі можливості виробникам сільськогосподарської продукції ознайомитися та впровадити у своїх господарствах досягнення науково-технічного прогресу, передові техніку та технології.
 
Сверху